Sobota, 2018-10-20
Ireny, Kleopatry
Jesteś tu: » Strona startowa » Nasze osiągnięcia » Wiosenne próby poetyckie

Wiosenne próby poetyckie

Jak co roku nasi młodzi adepci pióra mieli u progu wiosny okazję wziąć udział w konkursach poetyckich szczebla powiatowego i  wojewódzkiego.
Na liście znaczących sukcesów należy odnotować wyniki następujących uczniów:

Iza Antosik z kl. VIIa SP – II nagroda w powiatowym konkursie literackim WIOSENNE PISANIE organizowanym przez MGOK w Uniejowie.

Jakub Kawecki z kl. IIb gimnazjum - II nagroda w VII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Artystycznej ŁÓDŹ NA MORZU WYOBRAŹNI organizowanym przez ZSEiU w Łodzi.

Kacper Dominiak z kl. IIb gimnazjum II nagroda w XII edycji Powiatowego Konkursu „Literacki TALENT -  NA STRUNACH WYOBRAŹNI HERBERTA” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu Filia w Poddębicach.

Patrycja Andrzejczak i Wiktoria Rutkowska z kl. IIa wyróżnienia w XII edycji Powiatowego Konkursu „Literacki TALENT -  NA STRUNACH WYOBRAŹNI HERBERTA” organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sieradzu Filia w Poddębicach.

Opiekunem naszych laureatów jest ich polonistka, pani Grażyna Jańczyk.