Środa, 2018-08-15
Marii, napoleona
Jesteś tu: » Strona startowa » Nasze osiągnięcia » XVIII edycja Konkursu Poetyckiego im. Marii Konopnickiej

XVIII edycja Konkursu Poetyckiego im. Marii Konopnickiej

17 listopada 2017 roku uczestniczyliśmy w podsumowaniu XVIII edycji konkursu poetyckiego im. Marii Konopnickiej p.h. „Z łąk i pól”.Celem konkursu było zainteresowanie uczniów twórczością literacką oraz kształtowanie umiejętności przekazywania w formie poetyckiej swoich przemyśleń. Organizatorem konkursu była Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach.

W konkursie wyróżniono 4 prace uczniów naszej szkoły
:

W kategorii  uczniowie szkół podstawowych – klasy 1-3:

III nagroda - Maja Aleksandrzak, klasa 3a

W kategorii  uczniowie szkół podstawowych – klasy 4-7:

II nagroda Iza Antosik, klasa VIIa

W kategorii - uczniowie gimnazjum:

II nagroda Jakub Kawecki, klasa IIb

Wyróżnienie Patrycja Andrzejczak , klasa IIa.

Wyżej wymienione osoby otrzymały nagrody książkowe ufundowane przez Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną im. Ziemowita Skibińskiego w Poddębicach, pozostali uczestnicy konkursu pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez Burmistrza Poddębic.

opiekunowie: Grażyna Jańczyk, Jolanta Andrysiewicz