Czwartek, 2018-08-16
Joachima, Nory
Jesteś tu: » Strona startowa » Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

". . . i  mnóstwo  powodów  do  radości"

22 czerwca odbył się uroczysty apel kończący naukę w tym roku szkolnym. Najlepsi uczniowie, wybitni sportowcy, najlepsi czytelnicy, laureaci konkursów przedmiotowych odebrali wyróżnienia i nagrody z rąk dyrekcji szkoły i przewodniczącej Rady Rodziców. Po części oficjalnej wszyscy uczniowie spotkali się z wychowawcami i otrzymalii swoje świadectwa szkolne.

Szczególny powód do radości mieli uczniowie klasy szóstej, którzy zakończyli naukę na etapie szkoły podstawowej. Na uroczystym apelu zaprezentowali się w części artystycznej przed nauczycielami i rodzicami. Złożyli także ślubowanie na sztandar szkoły. Od 1 września rozpoczną naukę w gimnazjum.