Niedziela, 2018-06-24
Danuty, Jana
Jesteś tu: » Strona startowa » Dzień Dziecka w szkole

Dzień Dziecka w szkole

Moc atrakcji dla najmłodszych i młodzieży ...

Tegoroczny Dzień Dziecka dostarczył wszystkim niezapomnianych przeżyć. Najmłodsi bawili się w rytmie  skocznych przebojów tanecznych. Regenerowali siły przy grillu w gronie kolegów, koleżanek i wychowawców.

Młodzież gimnazjalna wzięła udział w pieszym rajdzie szlakiem lokalnej ścieżki ekologicznej. Przewodnikiem po szlaku był leśniczy. Wyprawa dostarczyła wielu cennych informacji na temat życia mieszkańców lasu. Zmęczeni pieszą wędrówką uczniowie mogli odpocząć i posilić się przy ognisku zorganizowanym przy szkółce leśnej.

Dla aktywnych uczestników projektu „Pływać każdy może” zorganizowano specjalny wyjazd na basen. Pod opieką instruktorów Szkółki Pływackiej „Wodnik” w Ozorkowie  dzieci i młodzież wzięli udział w rozgrywkach wodnej koszykówki i piłki siatkowej. Odbył się także konkurs zjazdów i zajęcia aqua- aerobiku. Uczestnicy zajęć na basenie otrzymali pamiątkowy puchar ufundowany przez gospodarza miasta.