Niedziela, 2018-11-18
Klaudyny, Romana
Jesteś tu: » Strona startowa » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

"Nauczyciel ociera się o wieczność. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ"

(H. Adams)

15 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wzięli w niej udział czynni i emerytowani  nauczyciele, wszyscy pracownicy szkoły, przedstawiciele samorządu lokalnego i Rady Rodziców. Dyrektor szkoły p. Romualda Sobczak podziękowała pracownikom szkoły za wdrażanie inspirujących  pomysłów, a także odpowiedzialne budowanie procesu wychowawczego dla rozwoju osobowości ucznia oraz życzyła pełni satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć. Uroczystość szkolną uświetnił występ uczniów  prezentujących Galę Absolwentów szkoły.