Sobota, 2018-09-22
Jesteś tu: » Strona startowa » Zakończnie roku szkolnego 2017/2018

Zakończnie roku szkolnego 2017/2018

Do  zobaczenia  3  września Cool

22 czerwca nadszedł wymarzony dzień dla wielu z nas. W tym dniu otrzymaliśmy świadectwa szkolne a wielu z nas nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.  Za całoroczną aktywność i pracę na rzecz szkoły zostały nagrodzone osoby zaangażowane w obsługę sklepiku szkolnego. Dyplomy wręczono najlepszym sportowcom oraz osobom, które wykazały się 100% frekwencją i przeczytały  najwięcej książek. Uhonorowano także zwycięzców konkursów tematycznych.

W tym roku edukację zakończyło 45 uczniów klas trzecich gimnazjum. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymało 10 uczniów: z klasy IIIa: Natalia Banasiak, Katarzyna Kamińska, Maja Kamińska, Karolina Kruk, Agata Kwiatkowska, Klaudia Miszczak, Sylwia Piaseczna, Dawid Szczech, Honorata Szewczyk; z klasy IIIbBartosz Głowacki.

Absolwentom Gimnazjum

życzymy radości i zadowolenia z pogłębiania wiedzy,

rozwijania zainteresowań oraz zdobywania nowych umiejętności

w kolejnych etapach edukacji,

wielu sukcesów i wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności.

Społeczność szkolna