informacjepoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

ankieta

Co zwiększa motywację Państwa dziecka do nauki?

Pokaż wyniki
lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

kalendarium
Czwartek, 2018-12-13
Imieniny:
Dalidy, Juliusza
lista mailingowa
Logo BIP
Jesteś tu: » Strona startowa » WYZWANIE MAX - z życia Projektu "Szkoła Demokracji"

WYZWANIE MAX - z życia Projektu "Szkoła Demokracji"


Kolejny sukces za nami!!!!

Hej kochani! Chcielibyśmy obwieścić Wam kolejny sukces! Będziemy w Warszawie 12 czerwca na Zamku Królewskim. Weźmiemy udział w debacie Szkoły Demokracji oraz Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych. Trzymajcie za nas kciuki!!!!
Jak doskonale wiecie, od października Samorząd Uczniowski naszej szkoły bierze udział w walce o tytuł Szkoły Demokracji. W sumie musimy pokonać siedem wyzwań. Pięć już za nami. Przed nami dwa – najważniejsze z obszarów: Komunikacja i media oraz Podejmowanie decyzji. Damy radę! Zdążymy na czas!
Tak bardzo spodobała się nam praca w projekcie, że postanowiliśmy pójść wyżej i spróbowaliśmy WYZWANIA MAX. Nakręciliśmy filmik o naszej pracy w Samorządzie Uczniowskim, opublikowaliśmy go na platformie Szkoły Demokracji i … to on okazał się szczęśliwym biletem na wyjazd do stolicy. Zaproszono nas do udziału w debacie oraz Ogólnopolskiej Prezentacji Projektów Młodzieżowych. Do Warszawy 12 czerwca pojedzie trzyosobowa reprezentacja naszej szkoły wraz z opiekunem. Jesteśmy pewni, że jednym z uczestników  będzie Jakub Kawecki z IIa. Kuba był inicjatorem realizacji Wyzwania MAX, to on zmobilizował pozostałych do pracy, zajął się nakręceniem filmiku oraz jego obróbką. To Kuba okazał się „ojcem” naszego sukcesu. Gratulujemy!


O naszym pobycie w Warszawie poinformujemy Was w kolejnej relacji, tymczasem zapraszamy do obejrzenia efektów naszego konkursowego zmagania. Miłego  oglądania. https://www.youtube.com/watch?v=QKiDAiEw90s&t.

Opracowanie: szkolnastrona.pl