Wtorek, 2018-09-18
Ireny, Irminy
Jesteś tu: » Strona startowa » Ferie ze sportem i zabawą!!!

Ferie ze sportem i zabawą!!!

Hej kochani!

To my! Samorząd Uczniowski! Dawno się nie widzieliśmy, ale to nie znaczy, że nie działamy. Dziś o tym, co działo się w naszej szkole podczas ferii. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu szczególnie Asi Trojanowskiej i Natalii Tomczyk mogliśmy w pierwszym tygodniu połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli sport, zabawę i możliwość integracji. Dziewczyny z pomocą nauczycieli   wychowania fizycznego zorganizowały ferie na sportowo. Przez trzy dni na hali sportowej odbywały się gry i zabawy zespołowe, w których uczestniczyli uczniowie naszej szkoły, absolwenci oraz rówieśnicy, którzy w naszej miejscowości spędzali ferie zimowe. Zabawa była przednia. Zobaczcie fotorelację.
                                                                                                                                                      Opiekunowie