Środa, 2018-08-15
Jesteś tu: » Strona startowa » WALENTYNKI 2018

WALENTYNKI 2018

„Dzień świętego Walentego
To dzień dobry dla każdego.
W tym dniu wszyscy to wyznają,
Że chcą kochać i kochają”.

Zimowe ferie dobiegły końca – wszyscy razem z niezbyt pewnymi minami wróciliśmy do szkoły po dwu tygodniowym letargu. Koniec ferii zbliżył nas jednak do ważnej daty – walentynek, które wspólnie dla was zrealizowaliśmy.
Już 14 lutego mogliście zauważyć skrzynkę, która znajdowała się obok gabinetu pani Dyrektor. Mogliście wrzucać do niej kartki walentynkowe skierowane do wszystkich osób z naszej szkoły! Miały się na nich znajdować: imię i nazwisko osoby, do której kartka miała trafić oraz klasa, do której chodzi. Walentynki mogliście wrzucać przez dwa dni. W piątek o godzinie 12:30 zabraliśmy skrzynkę. W tym samym dniu udało nam się je sprawdzić, posegregować i wręczyć obdarowanym.
Dziękujemy za duże zaangażowanie – walentynek było naprawdę sporo. Dostarczaliśmy je z dużą przyjemnością –  uczniom i nauczycielom. Postaramy się organizować takie akcję w przyszłości.
                                                                                                                                        Samorząd Uczniowski.