Piątek, 2018-11-16

Wyniki K O N K U R S U

WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO
 NA KARTKĘ OKOLICZNOŚCIOWĄ
,,100. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGLOŚCI”

W dniu 6 marca 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego na kartkę okolicznościową ,,100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGLOŚCI”, który przeznaczony był dla uczniów klas IV – VII szkół podstawowych  i gimnazjum z terenu gminy Wartkowice oraz dorosłych członków społeczności lokalnej. Ponieważ na konkurs wpłynęło wiele prac, Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Ostatecznie, po długich dyskusjach i naradach, Komisja zdecydowała się przyznać następujące nagrody:

Wyniki konkursu:

I  miejsce -  Zofia Koralewska, Ner- Kolonia

II miejsce – Karolina Pawlak, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach

III miejsce – Anastazja Smulik, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach

Wyróżnienie – Krystian Gręda, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w konkursie.
Prace konkursowe  zostaną zaprezentowane  w dniu 29 kwietnia 2018 r.
W tym dniu nastąpi również wręczenie nagród i dyplomów laureatom konkursu.

Dorota Sowińska