Wtorek, 2018-06-19
Gerwazego, Protazego
Jesteś tu: » Strona startowa » "Zimowa Bajka" - teatrzyk dla dzieci

"Zimowa Bajka" - teatrzyk dla dzieci

Z życia programu: "Bezpieczna+"

Równolegle z realizacją kluczowych zadań programu „Bezpieczna+” na co dzień wpajamy zasady,  którymi należy kierować się w życiu,  treści oraz wartości ponadczasowe i uniwersalne. Jednym ze sposobów na osiągnięcie tego celu jest organizowanie naszym uczniom możliwości udziału w przedstawieniach teatralnych.
W grudniu uczniowie szkoły podstawowej obejrzeli widowisko o walorach profilaktyczno-wychowawczych –pt.„Zimowa bajka”,  przedstawienie dodatkowo  utrzymane w klimacie aktualnej pory roku.  Choć uczniowie uczestniczyli w nim w charakterze widza, to jednak była to propozycja i szansa na  rozwijanie  ich wyobraźni i wrażliwości. Piękna opowieść o przyjaźni, wierności, lojalności zapewniła wszystkim widzom nie tylko dużo rozrywki, ale przede wszystkim wzruszających przeżyć.