Środa, 2018-08-15
Marii, napoleona
Jesteś tu: » Strona startowa » Udało się!

Udało się!

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem!!!

Organizowanie dyskotek andrzejkowych wpisało nie na stałe do kalendarza tradycyjnych szkolnych uroczystości, których organizatorem i gospodarzem jest SU. Wspólna zabawa, wróżby i przepyszne gofry przygotowywane przez nasze mamy to atrakcje, na które czekamy
z niecierpliwością.
W tym roku szkolnym także podjęliśmy się realizacji tego zadania – tym razem od początku do końca samodzielnie. Znowu – jak każdego roku – połączyliśmy przyjemne
z pożytecznym, albowiem podczas dyskotek andrzejkowych zbieraliśmy do puszek pieniądze, które w całości przeznaczamy na zakup upominków świątecznych dla tych uczniów naszej szkoły, którzy z powodów zdrowotnych korzystają z nauczania indywidualnego w domach.
W tym roku znowu udało się. Zabraliśmy prawie 300 złotych i za całą  kwotę sami zakupiliśmy upominki i słodycze. Mogliśmy poczuć się wtedy jak prawdziwi Święci  Mikołajowie. Paczki osobiście dostarczyliśmy tym, dla których je przygotowaliśmy.
    Nasze działania opisaliśmy na platformie Szkoły Demokracji. Tutaj możecie śledzić nasze poczynania https://szkolademokracji2017.ceo.org.pl/dzialamy-dzialamy-dzialamy. Zapraszamy także do oglądania foto-relacji dokumentującej naszą pracę.

Katarzyna Kozak