Czwartek, 2017-10-19
Michaliny, Michala
Jesteś tu: » Strona startowa » Wywiadówka "inaczej"

Wywiadówka "inaczej"

Z życia Programu "Bezpieczna+"

Pierwsze spotkanie nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2017/2018 miało charakter szkoleniowy. Wybrany do realizacji temat: „Sytuacje trudne wychowawczo. Jak sobie z nimi radzić?” jest spójny z jednym z obszarów Szkolnego Programu Wychowawczo-Profilaktycznego. Spotkanie poświęcone nauce budowania pożądanych zachowań zostało zrealizowane w ramach  „Rządowego programu wspomagania organów prowadzących w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki w szkołach – Bezpieczna+”. Jako priorytetowe do realizacji w bieżącym roku szkolnym zakłada się: Zwiększenie otwartości szkoły na współpracę z otoczeniem, kształtowanie u uczniów aktywnej, otwartej, prospołecznej postawy.