Czwartek, 2017-10-19
Michaliny, Michala
Jesteś tu: » Strona startowa » Rowerowy Zawrót Głowy z De Heus

Rowerowy Zawrót Głowy z De Heus

W s p i e r a j ą    i    d z i a ł a j ą  Smile

Dnia 3 czerwca 2017r. odbył się rajd rowerowy w ramach programu prospołecznego „Działamy i wspieramy”. Organizatorem rajdu była firma De Heus oraz Zespół Szkół w Wartkowicach. Uczestnikami rajdu byli uczniowie kl. I-III Szkoły Podstawowej, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy firmy De Heus. Rajd rozpoczął się o godzinie 9.00. Pani policjantka przypomniała zasady dotyczące bezpiecznego poruszania się  pojazdami i rowerami i życzyła przyjemnego  przejazdu pod nadzorem policyjnym  do lasu w Starym Gostkowie . Strażacy z Wartkowic zadbali o rozpalenie ogniska, przy którym pieczone były kiełbaski. Zorganizowano Loterię Szczęścia,  m.in. można było wylosować wejściówki do term w Uniejowie, muzeum w Łęczycy, do pizzerii K2. Nie zabrakło zawodów sportowych, gier i zabaw, w których udział brali wszyscy uczestnicy rajdu. Dużym zainteresowaniem cieszył się też pies policyjny, czuwający nad bezpieczeństwem spotkania. Rajd zakończył się o godzinie 14.00 profesjonalnym zagaszeniem ogniska przez strażaków. Wszystkim towarzyszyły dobre nastroje, pogoda także „uśmiechała się” do nas.

Do zobaczenia za rok!

Dorota Sowińska