Poniedziałek, 2018-01-22
Jesteś tu: » Strona startowa » Wrześniowe wycieczki

Wrześniowe wycieczki

• W centrum nauki, gier i zabaw „CERAMILANDIA”  w  Lutomiersku

Uczniowie drugich klas szkoły podstawowej skorzystali z bogatej oferty Centrum nauki, gier i zabaw „Ceramilandia” w Lutomiersku. W czasie wycieczki zwiedzili ekspozycję produktów Zakładu Ceramicznego oraz obserwowali pokaz procesu wytwarzania wyrobów ceramicznych poprowadzony przez doświadczonego instruktora. Podczas warsztatów ceramicznych każdy uczestnik wykonał własnoręcznie zdobienia gotowych wyrobów w kształcie zwierzaka oraz doniczki. Po zakończonej ćwiczeniach praktycznych nadszedł czas na zaspokojenie potrzeby ruchu na terenie parku rozrywki. W czasie wyjazdu każdy uczestnik miał możliwość aktywnego wypoczynku połączonego z relaksem i nauką.

J. Andrysiewicz