Niedziela, 2018-06-24
Danuty, Jana
Jesteś tu: » Strona startowa » Egzamin gimnazjalny 2016

Egzamin gimnazjalny 2016

Powodzenia, jasnego umysłu i oczywiście „połamania długopisów":-)

Sprawdzianem z wiedzy humanistycznej rozpoczął się trzydniowy maraton egzaminacyjny dla 69 trzecioklasistów naszego gimnazjum. W cześci humanistycznej egzaminu gimnazjaliści mieli do napisania charakterystykę bohatera literackiego, dla którego wolność jest najwyższą wartością. W dniu dzisiejszym uczniowie zmagali sie z zadaniami z zakresu nauk matematyczno-przyrodniczych. W  ostatnim dniu egzaminu czeka ich  sprawdzian z wybranego języka obcego.
Na wyniki  gimnazjaliści poczekają do połowy czerwca. Wyniki egzaminu będą miały wpływ na przyjęcie ucznia do wybranej przez niego szkoły ponadgimnazjalnej.

"Wszystko jest lekcją"

Eugene Ionesco