Niedziela, 2018-06-24
Danuty, Jana
Jesteś tu: » Strona startowa » Nagrody wręczone - Powiatowy Konkurs Literacki „Wielkanoc i wiosna wierszem pisana”

„Prawdziwie wielcy ludzie wywołują w nas poczucie,

że sami możemy stać się wielcy”

Mark Twain

Pierwszego dnia wiosny w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Literackim „Wielkanoc i wiosna wierszem pisana”. Na konkurs wpłynęło 121 wierszy.

W gronie laureatów znalazły się trzy uczennice naszego gimnazjum. Wyróżnienie zdobyła Justyna Majtczak  - uczennica klasy IIIc (opiekun Grażyna Jańczyk). III nagroda przypadła w udziale uczennicy klasy Ib – Dorocie Wawrzyniak (opiekun Dorota Kaleta. Najwyższą nagrodę - I miejsce zdobyła Klaudia Miszczak – uczennica klasy Ia (opiekun Katarzyna Kozak). Gratulujemy dziewczynom talentów poetyckich.

Katarzyna Kozak