Czwartek, 2018-08-16
Jesteś tu: » Strona startowa » Audycje muzyczne

Audycje muzyczne

Lekcja muzyki inaczej...

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku szkolnym w naszej szkole odbywać się będą audycje muzyczne. Spotkania te mają kameralny charakter, dlatego uczniowie mają znacznie bliższy kontakt z muzyką i artystami. Podczas koncertów uczniowie poznają instrumenty i ich brzmienie, formy muzyczne, różne tańce, nazwiska wielkich kompozytorów, ich biografie i twórczość, a także muzykę różnych kultur. Audycje połączone są z różnymi zadaniami i zabawami, dzięki temu są one dla dzieci źródłem radości, pozytywnych emocji, nie zapominając przy tym, że przede wszystkim mają one charakter edukacyjny.

Pierwsze spotkania z muzyką odbędzie się 21 października 2016 roku o godz. 10.30. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Wartkowicach.
W tym dniu audycja jest bezpłatna, natomiast każde następne spotkanie to koszt 2,50 zł od osoby. Czas trwania takiego koncertu to 45 minut.

Serdecznie zapraszamy życząc jednocześnie samych pozytywnych wrażeń.

D. Sowińska