Środa, 2018-04-25
Jarosława, Marka
Jesteś tu: » Strona startowa » Podsumowanie osiagnięć uczniów

Podsumowanie osiagnięć uczniów

"Do sukcesu nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach"

Emil Oesch

Po trzech miesiącach zmagań edukacyjnych uczniów i nauczycieli przyszedł czas na podsumowanie naszych osiągnięć. Na spotkaniu podsumowującym wyróżniono uczniów, którzy w tym roku szkolnym odnosili sukcesy w konkursach przedmiotowych, najlepszych sportowców oraz liderów realizowanych projektów edukacyjnych.

W grupie wyróżnionych znalazł się Mateusz Piaseczny – który awansował do etapu rejonowego Konkursu Historycznego oraz wraz z grupą kolegów i koleżanek: M. Durys, Ł. Czyżo, W. Kowalczyk, K. Kowalczyk, J. Kubis do konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża”.

Słowa uznania skierowano do najlepszych recytatorów oraz  mistrzów pióra i pędzla. Wśród nich znaleźli się:

• P. Czubiński  - I miejsce w Konkursie Literackim „Jesień wierszem pisana”, II miejsce w Konkursie Poetyckim „Z łąk i pól”;
  • M. Andrzejczak – wyróżniona w Konkursie Poetyckim „Z łąk i pól”;
  • A. Wawrzyniak – I miejsce w  Konkursie Poetyckim „Z łąk i pól”;
  • W. Nowak – I miejsce w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim Literatury Europejskiej – Literatura Litewska;
  • N. Banasiak  – III miejsce w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim Literatury Europejskiej – Literatura Litewska;
  • D. Żmudzińska – II miejsce w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim Literatury Europejskiej – Literatura Litewska;
  • R. Gręda – III miejsce w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim Literatury Europejskiej – Literatura Litewska;
  • Z. Męczyńska –II I miejsce w X Powiatowym Konkursie Recytatorskim Literatury Europejskiej – Literatura Litewska;
  • K. Osiewicz – I miejsce w Konkursie Plastycznym „Polska w Kosmosie za 5, 10, 15 lat”;
  • K. Kruk – III miejsce w Konkursie Plastycznym „Babie lato - jesienne impresje”.

Najmłodsi uczniowie zaznaczyli swój udział w tegorocznej edycji „Akademii bezpieczeństwa”  zdobywając III miejsce w konkursie.

Listę najwybitniejszych sportowców naszej szkoły otworzył Piotr Kejnich – mistrz województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

Nagrody rzeczowe za najlepsze wyniki w teście z zakresu wypadków w rolnictwie i zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej odebrali:

• J. Szczerbicki – I miejsce
  • M. Wielogórka – II miejsce
  • P. Paciorek – III miejsce.

Gratulacje złożono także na ręce Ptrycji Kowalczyk, która w Pucharze Europy Karate Shotokan zdobyła I miejsce. Brawo.

♣ ♣ ♣ ♣  ♣ ♣ ♣ ♣  ♣ ♣ ♣ ♣  ♣ ♣ ♣ ♣  ♣ ♣ ♣ ♣  ♣ ♣ ♣ ♣  ♣ ♣ ♣ ♣  ♣ ♣ ♣ ♣  ♣ ♣ ♣ ♣  ♣ ♣ ♣ ♣  ♣ ♣ ♣ ♣

Miło nam poinformować, że nasza szkoła znalazła się w gronie laureatów IV edycji Konkursu „EKOBELFRY” za rok szkolny 2013/2014 organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska I Gospodarki Wodnej w Łodzi. Doceniając prowadzone działania na polu edukacji ekologicznej, Zarząd WFOŚiGW w Łodzi przyznał szkole NAGRODĘ II STOPNIA w wysokości 2500,00 zł w kategorii Ekoszkoła.