informacjepoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

ankieta

Co zwiększa motywację Państwa dziecka do nauki?

Pokaż wyniki
lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

kalendarium
Środa, 2018-10-17
Imieniny:
Antonii, Ignacego
lista mailingowa
Logo BIP
Jesteś tu: » Strona startowa » Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

"Z drobiazgów życiowych

wykonywanych wielkim sercem

powstaje "wielkość człowieka".

                                                     Stefan kard. Wyszyński

14 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wzięli w niej udział czynni i emerytowani  nauczyciele, wszyscy pracownicy szkoły, przedstawiciele samorządu lokalnego i Rady Rodziców. Dyrektor szkoły p. Romualda Sobczak podziękowała pracownikom szkoły za wdrażanie inspirujących  pomysłów, a także odpowiedzialne budowanie procesu wychowawczego dla rozwoju osobowości ucznia oraz życzyła pełni satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć.

Uroczystość szkolną uświetnił występ uczniów i nauczycieli podczas parodii znanego telewizyjnego teleturnieju „Familiada” - odcinka specjalnie przygotowanego na okoliczność DEN. Z żartobliwie zaprezentowanej rywalizacji zwycięsko wyszła drużyna Uczniów a wygraną dla wszystkich był wybór dnia bez sprawdzianów i pytania, który przypadł na 16 października.

W dn. 14 października  odbyło się także Pasowanie na Przedszkolaka  najmłodszych dzieci w naszym zespole. Tego dnia w sposób niezapomniany i uroczysty zostali przyjęci do społeczności szkolnej.

Opracowanie: szkolnastrona.pl