Środa, 2018-01-24
Felicji, Roberta
Jesteś tu: » Strona startowa » "Moja wymarzona EKOPRACOWNIA"

"Moja wymarzona EKOPRACOWNIA"

Wkrótce otwarcie PRACOWNI

i początek realizacji Programu Edukacji Ekologicznej i Przyrodniczej

w szkole podstawowej i gimnazjum

Szkoła Podstawowa w Wartkowicach informuje, iż realizuje zadanie z dziedziny Edukacji Ekologicznej pt. „Okiem eko - badacza w Szkole Podstawowej w Wartkowicach” – ekopracownia dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.  W ramach realizacji zadania przewiduje się przeprowadzenie prac remontowych oraz dostawę wyposażenia sali dydaktycznej (pracowni ekologicznej dla szkoły podstawowej) w meble, pomoce dydaktyczne, sprzęt audio video, komputerowy, urządzenia wielofunkcyjne oraz rośliny doniczkowe.

Realizacja w/w zadania ma na celu wzrost poziomu  wiedzy i wykształcenie postaw proekologicznych wśród uczniów Szkoły Podstawowej w Wartkowicach.

Koszt całkowity Zadania – 40.000,00 zł

Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi – 37.840,00 zł

Gimnazjum w Wartkowicach informuje, iż realizuje zadanie z dziedziny Edukacji Ekologicznej pn. „Pracownia z eko - duszą w Gimnazjum im. Marszałka J. Piłsudskiego w Wartkowicach” dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.  W ramach realizacji zadania przewiduje się przeprowadzenie prac remontowych oraz dostawę wyposażenia sali dydaktycznej (pracowni ekologicznej dla gimnazjum) w meble, pomoce dydaktyczne, sprzęt audio video, komputerowy, urządzenia wielofunkcyjne oraz rośliny doniczkowe.

Realizacja w/w zadania ma na celu wzrost poziomu  wiedzy i wykształcenie postaw proekologicznych wśród uczniów Gimnazjum w Wartkowicach.

Koszt całkowity Zadania – 42.932,00 zł

Dotacja z WFOŚiGW w Łodzi – 39.932,00 zł