Środa, 2018-08-15

V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Gminny etap rozgrywek piłkarskich

wyniki rozgrywek --- > w załączniku

W dniach 11 – 12 września na obiektach „Orlik” przy Zespole Szkół w Wartkowicach odbyła się V Edycja Turnieju Orlika  o Puchar Premiera Donalda Tuska – eliminacje gminne.
W turnieju wzięło udział 8 zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców w katergorii wiekowej:10-11 lat  i osiem zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców (12-13 lat).
Rywalizowano systemem każdy z każdym.

Celem organizacji   Turnieju jest promowanie wśród dzieci   sportowej aktywności i zasad gry fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”.

Andrzej Błaszczyk – Animator sportowy