Poniedziałek, 2018-10-22
Haliszki, Lody
Jesteś tu: » Strona startowa » Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

grupa „EKO – FIVE”

Konkurs ekologiczny - „AKTYWNI DLA KLIMATU”

Grupa uczniów z Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wartkowicach w ramach ogólnopolskiego konkursu ekologicznego - „AKTYWNI DLA KLIMATU” organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, która odbędzie się w dniach od 5 do 6 maja 2014r. na terenie Zespołu Szkół w Wartkowicach. Zużyty sprzęt można przywozić 5 maja (poniedziałek) cały dzień i 6 maja (wtorek) do godziny 12.00. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji. W ten sposób chronimy naszą planetę.

Szkolna grupa „EKO – FIVE”