Środa, 2018-08-15
Marii, napoleona
Jesteś tu: » Strona startowa » Świetlica "jak z marzeń"

Świetlica "jak z marzeń"

Zobacz, jak wygląda świetlica w obiektywie!

Od 1 września 2009 r. uczniowie mogą korzystać z wyremontowanej świetlicy szkolnej.

Kolorowe ściany, nowoczesne oświetlenie i inne wyposażenia sprawiają, że po kilku godzinach intensywnej pracy intelektualnej, uczniowie mogą odprężyć się i wypocząć. Pomieszczenie jest bezpieczne i wszystkim zapewnia dobre samopoczucie. Dzieci i młodzież chętniej uczestniczą w zajęciach świetlicowych. Z pomocą opiekunów odrabiają pracę domową, rozwijają własne zainteresowania, miło spędzają czas.

Remont pomieszczenia odbył się w czasie wakacji. Środki na realizację inwestycji pochodziły z budżetu Gminy Wartkowice i MEN.