Środa, 2018-08-15
Marii, napoleona
Jesteś tu: » Strona startowa » „Aktywni dla klimatu”

„Aktywni dla klimatu”

Jak Gimnazjaliści promują prawidłowe postawy ekologiczne...

Grupa uczniów z Zespołu Szkół w Wartkowicach od grudnia realizuje w szkole projekt ekologiczny „Aktywni  dla klimatu”
i tym samym bierze udział w ogólnopolskim konkursie na rzecz jego ochrony. Konkurs jest częścią ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „ Zmieniaj nawyki – nie klimat” dofinansowanej ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Grupa Eko – Five
w składzie:  Mateusz Piaseczny, Marta Nowak, Wiktoria Kowalczyk, Krzysztof  Pańczyk i Łukasz Czyżo pod opieką nauczycielek: Joanny Sęczkowskiej i Katarzyny Kozak promuje wśród społeczności lokalnej prawidłowe postawy ekologiczne i uczy odpowiedzialności za stan otoczenia. Więcej informacji na temat konkursu na stronie www.stopzmianomklimatu.pl.

Joanna Sęczkowska