informacjepoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

ankieta

Co zwiększa motywację Państwa dziecka do nauki?

Pokaż wyniki
lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

kalendarium
Środa, 2018-10-17
Imieniny:
Antonii, Ignacego
lista mailingowa
Logo BIP
Jesteś tu: » Strona startowa » II Festyn Rodzinny

II Festyn Rodzinny

 

 Zdrowy styl życia i integracja

 

23 czerwca 2013 r. w Zespole Szkół w Wartkowicach odbył się II Festyn Rodzinny. Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia oraz integracja społeczności lokalnej. W przedsięwzięcie to zaangażowało się wiele osób: rodzice,  nauczyciele, uczniowie, a także sponsorzy i przyjaciele szkoły. Tegoroczny festyn został zorganizowany we współpracy z Urzędem Gminy w Wartkowicach i Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.  Można było wziąć udział w licznych konkurencjach sportowych, w których sprawdzili się nie tylko najmłodsi, ale także ich rodzice. Dużym zainteresowanie cieszył się pokaz sztuki samoobrony, prowadzony przez Maję Ostrowską i jej zawodników.

Panowie mogli  podziwiać zabytkowe motocykle na stoisku motoryzacyjnym. Panie z kolei nie mogły oderwać oczu od wyrobów z masy solnej i papieru. Podczas imprezy mogliśmy raczyć się smakołykami z grilla, ze stołu wiejskiego, zdrowymi sałatkami lub wykwintnymi  ciastami. Najmłodsi oblegali stoiska, gdzie można było pomalować sobie twarz, zrobić wystrzałową fryzurę czy wykąpać się w basenie z piłkami. Stoisko z bogatymi fantami przyciągnęło „małych” i „dużych”, a emocje towarzyszące losowaniu udzieliły się wszystkim zebranym. Gwoździem  programu był spektakl pt. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w wykonaniu rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Wielu z nich odkryło w sobie tego dnia talent aktorski.

W finale widowiska królewna i książę zaprosili zebranych na tort weselny. Po występach dorosłych, mikrofon przejęli „milusińscy”. Zaprezentowali się w tańcu i recytacji. Słoneczna pogoda i bogaty program plenerowej imprezy sprawiły, że wszyscy doskonale się bawiliśmy.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.


Opracowanie i redakcja tekstu: Marta Kubis – Mikołajczyk, Anita Stelmach

Zdjęcia: Marta Kubis – Mikołajczyk,

 

Opracowanie: szkolnastrona.pl