Środa, 2018-04-25
Jarosława, Marka
Jesteś tu: » Strona startowa » Inkubator Młodzieżowych Inicjatyw Obywatelskich

Inkubator Młodzieżowych Inicjatyw Obywatelskich

Przygotowań - ciąg dalszy ...

Liderzy Młodzieżowej Grupy Inicjatyw Obywatelskich uczestniczyli w trzydniowych warsztatach, które dotyczyły zarządzania samodzielnymi przedsięwzięciami o charakterze społecznym. Zajęcia zostały tak zaprojektowane, aby każdy uczestnik przygotował się do tworzenia i wdrażania różnych pomysłów. Warsztaty realizowane były według kilku modułów obejmujących ważne etapy pracy zespołu realizującego projekt; od wyboru tematu i sformułowania problemu i celów, zaplanowania działań, po monitorowanie i dokumentowanie własnej pracy, prezentację efektów i ewaluację projektu.

W warsztatach oprócz naszych gimnazjalistów udział wzięli ich rówieśnicy z Grabowa, Parzęczewa i Świnic Warckich.