Czwartek, 2018-08-16
Joachima, Nory
Jesteś tu: » Strona startowa » „Gwiazdkowe spotkanie z fizyką”

„Gwiazdkowe spotkanie z fizyką”

...na na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ

W sobotę 1 grudnia uczennice z gimnazjum wzięły udział w „Gwiazdkowym spotkaniu z fascynującą fizyką” na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej UŁ.

Na spotkanie przyjechała młodzież z całego województwa łódzkiego. Organizatorzy zadbali o to, by każdy z uczestników mógł uzyskać wiedzę ważną nie tylko dla uczenia się fizyki, ale wiedzę ważną dla każdego młodego człowieka. Spotkanie służyło kształtowaniu wiedzy i ważnych umiejętności praktycznych do wykorzystania w uczeniu się i w codziennych sytuacjach. Uczniom zaproponowano rolę prezenterów doświadczeń z fizyki- przygotowanie oraz prezentowanie pokazów w wypełnionej auli Wydziału. Mogliśmy podziwiać, jak wspaniale odgrywali swoje role, przeżywali wystąpienia i komunikowali się z salą za pomocą różnokolorowych gwiazdek.

Nasze Dziewczyny spisały się wspaniale, zwłaszcza Justyna, która pokazała, że do odważnych świat należy i świetnie poprowadziła prezentację swojego zespołu.

Czekamy z utęsknieniem na kolejne spotkania.

Joanna Sęczkowska