Środa, 2018-01-24
Jesteś tu: » Strona startowa » Giełda pomysłów w projekcie

Giełda pomysłów w projekcie

Realizacja projektu

"Rozwój zainteresowań uczniów gimnazjum drogą do kariery"

już na finiszu ...

21 listopada 2012 r. odbyła się w naszej szkole "Giełda pomysłów" realizowana w ramach projektu "Rozwój zainteresowań uczniów gimnazjum drogą do kariery". W każdej giełdzie prowadzonej w ramach projektu uczestniczą dwie szkoły. U nas  prezentowane były projekty naszych uczniów oraz uczniów Gimnazjum z Parzęczewa. Udział w przedsięwzięciu był dla nich okazją do wymiany doświadczeń, zaprezentowania własnych dokonań, zawarcia nowych znajomości oraz treningu prezentacji i autoprezentacji, które w metodzie projektów odgrywają bardzo znaczące rolę. Można było podziwiać piękne plakaty, foldery, albumy, makiety, gry dydaktyczne, prezentacje multimedialne, itp.. Nie zabrakło również gości, którzy z zainteresowaniem oglądali przygotowane stoiska tematyczne. W spotkaniu uczestniczyli eksperci ds. metody projektów Panie Bożena Zając i Agnieszka Mikina, ekspert ds. technologii informacyjno-komunikacyjnej Pan Andrzej Zając, zastępca koordynatora projektu Pan Konrad Rokoszewski oraz zespół ewaluatorów badających efekty miękkie projektu.