Środa, 2018-08-15
Marii, napoleona
Jesteś tu: » Strona startowa » I Gminna Spartakiada Przedszkolaków

I Gminna Spartakiada Przedszkolaków

Moc niezapomnianych wrażeń i dobrej zabawy!

SPRAWOZDANIE Z I GMINNEJ SPARTAKIADY PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 15 czerwca 2012 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Wartkowicach odbyła się Gminna Spartakiada Przedszkolaków. Organizatorem zawodów był Urząd Gminy w Wartkowicach, Zespół Szkół w Wartkowicach i Centrum Inicjatyw Sportowych przy Stowarzyszeniu Rozwoju i Promocji Społeczności Gminy Wartkowice.
W Spartakiadzie udział wzięły cztery zespoły w grupie starszej i trzy zespoły w grupie młodszej.

Po ponad dwugodzinnych zmaganiach wyłoniono najlepsze zespoły.

Końcowa kolejność:

GRUPA STARSZA:

I miejsce         Publiczne Przedszkole w Wartkowicach                                          29 punktów

II miejsce        Oddział przedszkolny przy Zespole Szkół w Wartkowicach               26,5 pkt

III miejsce      Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Drwalewie            25,5 pkt

IV miejsce      Oddział przedszkolny przy Zespole Szkół w Parądzicach                 20,5 pkt

GRUPA MŁODSZA:

I miejsce         Oddział przedszkolny przy Zespole Szkół w Wartkowicach                28 pkt

II miejsce        Publiczne Przedszkole w Wartkowicach                                           29,5 pkt

III miejsce      Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Drwalewie             12 pkt

Wszystkie zespoły otrzymały puchary oraz dyplomy. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom.

Zawody prowadził Andrzej Błaszczyk - animator sportu i Teresa Krawczyk – nauczyciel wf w Zespole Szkół w Wartkowicach.

Obsługę zawodów stanowili członkowie CIS.