Poniedziałek, 2018-10-22
Haliszki, Lody
Jesteś tu: » Strona startowa » Audycje muzyczne

Audycje muzyczne

"W świecie tańca i muzyki ..."

Uczniowie szkoły podstawowej oraz dzieci z klasy przedszkolnej uczestniczą w comiesięcznych audycjach muzycznych. Roczny cykl audycji obejmuje 9 spotkań z solistami i muzykami Filharmonii Łódzkiej, a także ludźmi, którzy zawodowo zajmują się tańcem towarzyskim i nowoczesnym. Koncerty łączą naukę z zabawą. Dzieci, które nie mają możliwości dotarcia do filharmonii poznają dźwięki nieznanych dotąd instrumentów muzycznych oraz rytmy muzyki każdego stylu.
Październikowa audycja w przystępny sposób wprowadziła widownię w świat operetki. Przełamując stereotyp "muzyki poważnej", artyści przedstawili program w formie żartu muzycznego. Młodzi odbiorcy mogli także brać udział w muzycznej zabawie. Wiele pozytywnych emocji wzbudziło wspólne śpiewanie piosenki pt. "Kasztanki".

PROGRAM AUDYCJI MUZYCZNYCH

IX - HIP-HOP

X -„Usta milczą, dusza śpiewa...”. Świat operetki

XI – Urok tańca towarzyskiego