informacjepoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

ankieta

Co zwiększa motywację Państwa dziecka do nauki?

Pokaż wyniki
lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

kalendarium
Poniedziałek, 2018-07-23
Imieniny:
Sławy, Sławosza
lista mailingowa
Logo BIP
Jesteś tu: » Strona startowa » Rekrutacja i nabór

 

 Zarządzenie Wójta Gminy Wartkowice w sprawie ustalenia terminów postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminów składania dokumentów do Publicznego Przedszkola w Wartkowicach, Punktów Przedszkolnych w Drwalewie i Pełczyskach, oddziałów przedszkolnych w Szkołach Podstawowych w Kłódnej i w Wartkowicach i do klas I Szkoły Podstawowej w Kłódnej i Szkoły Podstawowej w Wartkowicach w roku szkolnym 2018/2019.

 



WYNIKI  REKRUTACJI (na rok szkolny 2018/2019)


  • do oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Wartkowicach

Lista dzieci zakwalifikowanych do Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Wartkowicach
na rok szkolny 2018/2019


1. Andrzejczak Eryk
2. Cichecka Hanna
3. Cichecka Natasza
4. Ćwikliński Dominik
5. Dębska Lena
6. Gumkowska Patrycja
7. Jaśkiewicz Kacper
8. Jesionowska Amelia
9. Kacprzak Maja
10. Nowak Sylwia
11. Rakowski Hubert
12. Soloch Stanisław
13. Wikaryjczak Aleksander
14. Dutkiewicz Marlena
15. Krysiak Alan

  • do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Wartkowicach

 

Maciej Antczak

Aleksandra Agnieszka Dębska

Jakub Fabijańczyk

Maja Gebicka

Kacper Herman

Marcel Arkadiusz Janaszkiewicz

Bartosz Jedyński

Borys Jesionowski

Amelia Jóźwiak

Sandra Jóźwiak

Hanna Katolik

Pola Maria Łuczak

Aleksandra Majtczak

Nikola Katarzyna Mańka

Malwina Marek

Anna Mikołajczyk

Maja  Młotkiewicz

Szymon Jan Olczyk

Wiktor Olszewski

Martyna Paprocka

Joanna Pietruszka

Amelia Rzepecka

Maria Weronika Sadłowska

Blanka Anna Sęczkowska

Jakub Sikora

Michalina Soloch

Jakub Studziński

Szymon Świątczak

Weronika Tomczyk

Szymon Michał Urawski

Maciej Walczak

Julia Werner

Zuzanna Wiśniewska

Emilian Bartosz Więckowiak

Wiktor Piotr Zagozda

Wiktoria Zamojska

Maja Irena Zdończyk

  


Dokumenty do pobrania


nazwa dokumentu zgłoszenie/wniosek
wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego pobierz...
kryteria naboru do oddziału przedszkolnego pobierz...

harmonogram zawarty w  Zarządzeniu nr 264/2018 Wójta Gminy Wartkowice

z dn. 29.01.2018, s.2

otwórz
zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej pobierz...
wniosek o przyjęcie dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej pobierz...

Uchwała nr XXXII/220/2017r. Rady Gminy Wartkowice w sprawie określenia kryteriów

stosowanych na drugim etapie postępowania rekrutacyjnego; oddział przedszkolny

pobierz...

Uchwała nr XXXII/221/2017r. Rady Gminy Wartkowice w sprawie określenia kryteriów

branych pod uwagę w  postępowaniu rekrutacyjnym do klasy I;szkoła podstawowa

pobierz...


Lista kandydatów przyjętych do odzdziału przedszkolnego na rok szkolny  2018/2019


U W A G A,


Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych  -
informacja maj/czerwiec

.........................................................................................................................................................................................................

 

 


dla ucznia -  strony internetowe szkół ponadgimnazjalnych w najbliższej okolicy ...

 

Nazwa szkoły / zespołu szkół Strona internetowa szkoły
Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Poddębicach Wejdź na stronę szkoły
Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy Wejdź na stronę szkoły
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pddębicach Wejdź na stronę szkoły
Zespół Kształcenia Praktycznego w Kaczkach Średnich Wejdź na stronę szkoły
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach Wejdź na stronę
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Łęczycy Wejdź na stronę szkoły
Zespół Szkół im. Jadwigi Grodzkiej w Łęczycy Wejdź na stronę szkoły

Maciej Antczak

Aleksandra Agnieszka Dębska

Jakub Fabijańczyk

Maja Gebicka

Kacper Herman

Marcel Arkadiusz Janaszkiewicz

Bartosz Jedyński

Borys Jesionowski

Amelia Jóźwiak

Sandra Jóźwiak

Hanna Katolik

Pola Maria Łuczak

Aleksandra Majtczak

Nikola Katarzyna Mańka

Malwina Marek

Anna Mikołajczyk

Maja  Młotkiewicz

Szymon Jan Olczyk

Wiktor Olszewski

Martyna Paprocka

Joanna Pietruszka

Amelia Rzepecka

Maria Weronika Sadłowska

Blanka Anna Sęczkowska

Jakub Sikora

Michalina Soloch

Jakub Studziński

Szymon Świątczak

Weronika Tomczyk

Szymon Michał Urawski

Maciej Walczak

Julia Werner

Zuzanna Wiśniewska

Emilian Bartosz Więckowiak

Wiktor Piotr Zagozda

Wiktoria Zamojska

Maja Irena Zdończyk

Opracowanie: szkolnastrona.pl