informacjepoleć nas

Poinformuj znajomych o istnieniu strony, przez kliknięcie w link poleć nas.

ankieta

Co zwiększa motywację Państwa dziecka do nauki?

Pokaż wyniki
lista mailingowa

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w twojej szkole - zapisz się na naszą listę mailingową.

kalendarium
Sobota, 2017-04-29
Imieniny:
Hugona, Piotra
lista mailingowa
Logo BIP
Jesteś tu: » Strona startowa » Kadra nauczycielska

 

 SKŁAD ZESPOŁU

 

  • mgr inż. Romualda Sobczak - nauczyciel dyplomowany, dyrektor Zespołu Szkół, uczy informatyki; posiada uprawnienia egzaminatora OKE w zakresie przedmiotów matematyczno – przyrodniczych w gimnazjum;

 

 

 

  • mgr Andrzej Błaszczyk - nauczyciel dyplomowany, uczy wychowania fizycznego, zastępca dyrektora Zespołu Szkół; posiada uprawnienia sędziowskie piłki ręcznej, jest członkiem zarządu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego;

 

 

 

  • mgr Jolanta Andrysiewicz - nauczyciel dyplomowany, wychowawca, uczy informatyki i zajęć technicznych, administrator szkolnej strony internetowej;

 

 

 

  • mgr Katarzyna Andrzejczak – nauczyciel dyplomowany, uczy matematyki i fizyki, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki;

 

 

 

  • mgr Marlena Antosik – nauczyciel mianowany, wychowawca, uczy języka niemieckiego i przyrody;

 

 

 

  • mgr Anna Bartczak – nauczyciel dyplomowany, wychowawca, uczy języka polskiego i historii;

 

 

 

  • mgr Mariola Błaszczyk - nauczyciel dyplomowany, bibliotekarz;

 

 

 

 

 

  • mgr Anna Cichecka - nauczyciel mianowany, opiekun świetlicy szkolnej;

 

 

 

  • mgr Jarosław Cieślak – nauczyciel dyplomowany, uczy wychowania fizycznego;

 

 

 

  • mgr Aneta Długoszewska – nauczyciel mianowany, wychowawca, uczy matematyki, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki;

 

 

 

  • mgr Jolanta Dryniak - nauczyciel dyplomowany, wychowawca, uczy matematyki;

 

 

 

  • mgr Katarzyna Durys - nauczyciel mianowany, wychowawca, uczy języka angielskiego;

 

 

 

  • mgr Aneta Dzienia - nauczyciel mianowany, wychowawca, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;

 

 

 

  • mgr Anna Fabijańczyk - nauczyciel mianowany, wychowawca, uczy klasę przedszkolną oddziału przy szkole;

 

 

 

  • mgr Iwona Gieraga - nauczyciel mianowany, uczy przyrody;

 

 

 

  • mgr Renata Golczyńska - nauczyciel mianowany, uczy edukacji wczesnoszkolnej;

 

 

 

  • mgr Urszula Jabłońska-Mruk - nauczyciel dyplomowany, uczy geografii, WOS-u, historii i przyrody, wychowawca; posiada uprawnienia egzaminatora OKE dla szkoły podstawowej;

 

 

 

  • mgr Mariola Kacprzak - nauczyciel dyplomowany, wychowawca, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;

 

 

 

  • mgr Dorota Kaleta – nauczyciel dyplomowany, uczy języka polskiego i etyki;

 

 

 

  • mgr Sylwester Kamiński - nauczyciel mianowany, uczy religii;

 

 

 

  • mgr Katarzyna Kozak - nauczyciel dyplomowany, wychowawca, uczy języka polskiego, wychowawca, opiekun Samorządu Szkolnego i gazety uczniowskiej „Gimbusik”; posiada uprawnienia egzaminatora OKE w zakresie przedmiotów humanistycznych w gimnazjum oraz trenera w zakresie edukacji eko-kulturowej „Jestem stąd”;

 

 

 

  • mgr Krzysztof Koziński - nauczyciel dyplomowany, uczy sztuki; kapelmistrz orkiestry OSP w Poddębicach, członek Zarządu Gminnego OSP RP w Poddębicach;

 

 

 

  • mgr Teresa Krawczyk - nauczyciel dyplomowany, wychowawca, uczy wychowania fizycznego;

 

 

 

  • mgr Marta Kubis - Mikołajczyk - nauczyciel mianowany, oligofrenopedagog, logopeda;

 

 

 

  • mgr Ewa Matusiak – nauczyciel dyplomowany, wychowawca, uczy religii; wychowawca; posiada uprawnienia do nauczania przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie;

 

 

 

  • mgr Artur Meyer – nauczyciel mianowany, uczy wychowania fizycznego i prowadzi zajęcia korekcyjne;

 

 

 

  • mgr Sylwia Napieraj – nauczyciel dyplomowany, wychowawca, uczy języka angielskiego; posiada uprawnienia egzaminatora maturalnego OKE w zakresie języka angielskiego;

 

  • mgr Urszula Owczarek - Łuczak– nauczyciel mianowany, wychowawca, uczy języka angielskiego;

 

  

 

  • mgr Paulina Porada - nauczyciel mianowany, opiekun świetlicy szkolnej;

 

 

 

  • mgr Agnieszka Posiła - nauczyciel dyplomowany, wychowawca, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;

 

 

 

  • mgr Elżbieta Powłoka - nauczyciel mianowany, uczy matematyki, informatyki i edukacji dla bezpieczeństwa, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki;

 

 

 

  • mgr Agnieszka Radwańska - nauczyciel mianowany, wychowawca, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;

 

 

 

  • mgr Joanna Sęczkowska – nauczyciel mianowany, wychowawca, uczy chemii i fizyki;

 

 

 

  • mgr Dorota Sowińska - nauczyciel mianowany, uczy muzyki i plastyki;

 

 

 

  • mgr Anita Stelmach - nauczyciel dyplomowany, wychowawca, uczy języka polskiego; posiada uprawnienia egzaminatora OKE dla szkoły podstawowej;

 

 

 

  • mgr Beata Szymczak - nauczyciel dyplomowany, wychowawca, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;

 

 

 

  • mgr Dorota Trzeszczak - nauczyciel dyplomowany, wychowawca, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej;

 

 

 

  • mgr Elżbieta Wojtczak – nauczyciel dyplomowany, uczy historii, WOS-u i wychowania do życia w rodzinie, lider w zakresie szkoleń informatycznych „INTEL – Nauczanie ku przyszłości” posiada uprawnienia egzaminatora OKE w zakresie przedmiotów humanistycznych w gimnazjum oraz trenera w zakresie edukacji eko-kulturowej „Jestem stąd";

 

 

 

  • mgr Iwona Wojtuń - nauczyciel dyplomowany, nauczyciel matematyki, fizyki i chemii.

Opracowanie: szkolnastrona.pl