Ostatnie pożegnanie

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”

10. marca 2012 roku odeszła do wieczności nasza droga koleżanka -

Pani Ewa Lichańska.

Rodzinie pogrążonej w żałobie składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Oto, jakimi słowami pożegnaliśmy zmarłą podczas ceremonii pogrzebowej.

Droga Pani Ewo! Koleżanko Ewo! Ewo!

Z niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o Twojej śmierci. Jesteśmy przerażeni   i zasmuceni. Odeszłaś od nas tak nagle, tak niespodziewanie, tak wcześnie, pełna marzeń i planów na przyszłość.

Byłaś zawsze pogodna i uśmiechnięta, otwarta na świat i ludzi z humorem potrafiłaś podejść do każdej, nawet trudnej sytuacji.

W pracy zawodowej pokazałaś swoje zaangażowanie i umiejętności.

Byłaś aktywnym członkiem naszej związkowej organizacji. Angażowałaś się we wszystkie akcje, które organizowaliśmy.

Byłaś niezawodna, zawsze gotowa do pomocy.

Zawiodłaś nas tylko raz, teraz, odchodząc od nas…

Trudno nam będzie pogodzić się z tym, że na spotkaniach związkowych i szkolnych nie będzie Ciebie, że Twoje krzesło będzie puste.

Żegnamy Ciebie pogrążeni w wielkim bólu i smutku.

Żegnają uczniowie i pracownicy szkoły a szczególnie koleżanki, z którymi pracowałaś bezpośrednio w świetlicy i stołówce szkolnej. Żegnają członkowie Związku Nauczycielstwa Polskiego z całej gminy Wartkowice.

Pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze.

Spoczywaj w pokoju.