Ale heca - cyrk w szkole

Wszyscy lubimy oglądać występy cyrkowe, śmiać się z klaunów i podziwiać wykonywane przez artystów magiczne sztuczki. Cyrk kojarzy się przecież z wesoło spędzanym czasem, beztroskim dzieciństwem i świetną zabawą.

27 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć bardzo ciekawe przedstawienie cyrkowe. Do szkoły zawitali bowiem artyści cyrkowi z Ukrainy. Cyrkowcy ubrani w barwne stroje prezentowali swoje niezwykłe umiejętności. Nie zabrakło też występów
z udziałem widowni. Uczniowie wykonywali magiczne sztuczki, bawili się z klownem i popisywali się przed kolegami różnymi umiejętnościami. Jednak największą atrakcją było spotkanie z człowiekiem sprężyną .
         Po występie cyrkowcyi otrzymali od wszystkich widzów gromkie brawa. To wyjątkowe spotkanie zostanie na długo w naszej pamięci.