Witamy po WAKACJACH

Zapraszamy  do  Programu

Rekrutacja trwa...

Już niebawem ruszy realizacja Projektu w szkole. Trwają prace Zespołu Rekrutacyjnego. Przydział do grup zajęciowych będzie przeprowadzony zgodnie z kryteriami Regulaminu Udziału w Projekcie. O wynikach rekrutacji zostaniecie poinformowani przez wychowawców. 
21września 2019r. uczestnicy projektu będą mogli uczestniczyć w bezpłatnym wyjeździe edukacyjnym do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w  zajęciach dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020.

 

OFERTA PROGRAMOWA

1.   Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się  z wykorzystaniem zasobów platformy edukacyjnej Eduscience oraz innych narzędzi ICT-
 
 2a, 3a, 3b    

Wtorek, 6h
Środa , 6h
Piątek, 6h

 
2. Kółko informatyczne dla uczniów klas IV-VI SP
    
    5abc  

Poniedziałek, 8h,
Wtorek, 8h


3. Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się  z wykorzystaniem nowoczesnych metod IT w zdobywaniu kompetencji matematycznych w kl. IV-VIII -    

 
8ab  
 Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45- 13.15

 
4. Kółko biologiczne dla uczniów klas V – VI SP - “Obserwuję, doświadczam, eksperymentuję”    

 
 5ac   
 Środa , 7h
Piątek, 7h

 

5. Kółko geograficzne dla klas VII-VIII SP

 8ab  
 Wt. 8h
Czw.8h



 6. Kółko przyrodnicze dla uczniów klas IV SP - “Badam i poznaję świat”
 
4 -I grupa
4- II grupa   
 Wtorek, 7h
Czwartek, 7h


7.  Kółko biologiczne dla uczniów klas V – VI SP - “Obserwuję, doświadczam, eksperymentuję”  

 6ab    
Sobota 10.00-11.30

8.  Warsztaty nabywania umiejętności pracy zespołowej dla uczniów klas IV-VIII


5c
5abc
6b
6ab    
Pn-.8h
Śr. -7h
Czw.-8h
Pn-.7h

 
9. Kółko przyrodnicze dla klas I-III SP  

 

2b    
Wt. 6-7h


10.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas I-III SP    

    2b    
Śr.- 6h

11.    Kółko przyrodnicze dla klas I-III SP  
 
3a  
Pn.-6-7 h


12. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas I-III SP    
 
3ab    
Czw.-6h


13.    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV-VI    

5a
5c
6ab    
Śr.- 7h,
Czw.- 7h
Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45-13.15


 
14.    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV-VI  
 prowadząca-K.Andrzejczak 
5b
Pn.-8h,
pt. -1h


15. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów VII-VIII  
 
8ab    
Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45-13.15

 
16.    Zajęcia rozwijające z biologii oparte na doświadczeniach i eksperymentach  dla uczniów klas VII-VIII SP

Wt.- 8h,
czw.- 8h

 
17.    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas I-III SP  
    
2a    
Śr.- 6h

 
18.    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV-VI    
  
 4    
Wt.-  7h,
Czw.- 7h

19. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki dla uczniów klas VII-VIII    

 4    
Czw.- 8h


 20. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii dla klas VII-VIII    
prowadząca-J.Sęczkowska     
8ab  
 Pn.- 8h,
Wt.-  8h

21. Warsztaty nabywania umiejętności pracy zespołowej dla uczniów klas IV-VIII
       
     Pn.- 7h


22.  Kinezjologia edukacyjna   

1ab
4
5a  
 Pn.- 6h
Wt.- 7h
Pt .- 7h

23.    Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas IV-VI
     
 4
5c    
Śr. - 7
Czw.- 7h

24. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas VII-VIII  
 
8ab
7  
 Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45-13.15


25. Zajęcia rozwijające z języka angielskiego w klasach IV-VIII    
 
 8ab
6ab    
Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45-13.15

 
26.  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze: nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną dla uczniów klas I-II SP    
    
    2ab  
Wt.- 6h

27. Warsztaty nabywania umiejętności pracy zespołowej dla uczniów klas IV-VIII

 5a
5b
6a
7
7    
Pn.- 8h
Pt. -7h
Czw.- 7h
Wt.- 8h
Czw.- 8h


28. Kółko komputerowe dla klas I-III SP  
    
2b  
 Pn.- 6h
Pt .- 6h

29.    ABC przedsiębiorczości-warsztaty dla uczniów klas V-VI SP    

5c    
Sobota 11.45-13.15


30. Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
 4
5a
6b
7

Śr. – 7h,
czw.- 7h
Pn.- 8h,
pt.-7h
Pn.- 7h,
wt.- 7h
Wt.- 8h,
czw.- 8h

 
31. Zajęcia logopedyczne    J.Kucharska    
1a
1b
7
 Pt.- 6h
Czw.- 1h
Wt.- 8h


32.  Indywidualne zajęcia z pedagogiem specjalnym  

 
Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45- 13.15

 33.   Indywidualne poradnictwo edukacyjno- zawodowe
   
 40 osób  
 1h/osobę
        
34. Doradztwo zawodowe- warsztaty dla uczniów klas VII-VIII  
   
7ab    
Czw.- 8h



NA GÓRĘ