Witamy po WAKACJACH

Zapraszamy  do  Programu

Rekrutacja trwa...

Już niebawem ruszy realizacja Projektu w szkole. Trwają prace Zespołu Rekrutacyjnego. Przydział do grup zajęciowych będzie przeprowadzony zgodnie z kryteriami Regulaminu Udziału w Projekcie. O wynikach rekrutacji zostaniecie poinformowani przez wychowawców. 
21września 2019r. uczestnicy projektu będą mogli uczestniczyć w bezpłatnym wyjeździe edukacyjnym do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Zapraszamy do udziału w  zajęciach dodatkowych w roku szkolnym 2019/2020.

 

OFERTA PROGRAMOWA

1.   Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się  z wykorzystaniem zasobów platformy edukacyjnej Eduscience oraz innych narzędzi ICT-
 
 2a, 3a, 3b    

Wtorek, 6h
Środa , 6h
Piątek, 6h

 
2. Kółko informatyczne dla uczniów klas IV-VI SP
    
    5abc  

Poniedziałek, 8h,
Wtorek, 8h


3. Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się  z wykorzystaniem nowoczesnych metod IT w zdobywaniu kompetencji matematycznych w kl. IV-VIII -    

 
8ab, 6ab
 Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45- 13.15

 
4. Kółko biologiczne dla uczniów klas V – VI SP - “Obserwuję, doświadczam, eksperymentuję”    

 
 5abc, 6ab  
 Środa , 7h
Piątek, 7h

sobota 10.00-11.30

 

5. Kółko geograficzne dla klas VII-VIII SP

 8ab  
 Wt. 8h
Czw.8h


 6. Kółko przyrodnicze dla uczniów klas IV SP - “Badam i poznaję świat”
 
4 -I grupa
4- II grupa   
 Wtorek, 7h, 8h


7.  Warsztaty nabywania umiejętności pracy zespołowej dla uczniów klas IV-VIII


5abc
6ab    
Pn-.7h, 8h
wt. -8h
Śr. -7h
Czw.-7h, 8h

 
8. Kółko przyrodnicze dla klas I-III SP  

 2b    
Wt. 6-7h

3a
pon. -6,7h


9.Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas I-III SP    

    2b    
Śr.- 6h

2a

wt. 6h

10. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas I-III SP    
 
3ab    
Czw.-6h


11.    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV-VI    

5a
5c
6ab    

pon. - 7h, 8h
Śr.- 7h,
Czw.- 7h

pt. - 1h

Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45-13.15

 
12.    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV-VI  
 prowadząca-K.Andrzejczak 
5b
Pn.-8h,
pt. -1h


13. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów VII-VIII  
 
8ab    
Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45-13.15

 
14.    Zajęcia rozwijające z biologii oparte na doświadczeniach i eksperymentach  dla uczniów klas VII-VIII SP

Wt.- 8h,
czw.- 8h

 
 
15.    Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV-VI    
  
 4    
Czw.- 7h

16. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z fizyki dla uczniów klas VII-VIII    

8ab 
Czw.- 8h


 17. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z chemii dla klas VII-VIII    
   
8ab  
 Pn.- 8h,
Wt.-  8h

18. Warsztaty nabywania umiejętności pracy zespołowej dla uczniów klas IV-VIII
       
     Pn.- 7h


19.  Kinezjologia edukacyjna   

1ab
4
5a  
 Pn.- 6h
Wt.- 7h
Pt .- 7h

20.    Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas IV-VI
     
 4
5c    
Śr. - 7
Czw.- 7h

21. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klas VII-VIII  
 
8ab
7  
 Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45-13.15


22. Zajęcia rozwijające z języka angielskiego w klasach IV-VIII    
 
 8ab
6ab    
Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45-13.15

 
23.  Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze: nauka czytania metodą symultaniczno-sekwencyjną dla uczniów klas I-II SP    
    
    2ab  
Wt.- 6h



24. Kółko komputerowe dla klas I-III SP  
    
2b, 2a  
 wt.- 7h
Pt .- 6h

25.    ABC przedsiębiorczości-warsztaty dla uczniów klas V-VI SP    

5c    
Sobota 11.45-13.15


26. Zajęcia korekcyjno- kompensacyjne
 4
5a
6b
7

Śr. – 7h,
czw.- 7-8h
Pn.- 7-8h,
pt.-7h
wt.- 7-8h
czw.- 8h

 
27. Zajęcia logopedyczne    J.Kucharska    
1a
1b
7
 Pt.- 6h
Czw.- 1h
pt.- 6h


28.  Indywidualne zajęcia z pedagogiem specjalnym  

  pon. - 7h
Sobota 10.00-11.30
Sobota 11.45- 13.15

29.   Indywidualne poradnictwo edukacyjno- zawodowe
   
 40 osób  
 1h/osobę
        
30. Doradztwo zawodowe- warsztaty dla uczniów klas VII-VIII  
   
7ab    
Czw.- 8h



NA GÓRĘ